Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Pożegnali odchodzących na emeryturę wieluńskich policjantów

OPRAC.:
Natalia Ptak
Natalia Ptak
Na emeryturę przeszło dwóch zasłużonych policjantów Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu- aspirant sztabowy Tomasz Kopera i aspiranta sztabowy Michał Zawadzki. W auli wieluńskiej komendy odbyło uroczyste pożegnanie policjantów.

23 lutego w siedzibie wieluńskiej jednostki Policji odbyło się pożegnanie odchodzących na emeryturę aspiranta sztabowego Tomasza Kopery i aspiranta sztabowego Michała Zawadzkiego. Podczas uroczystości Komendant Powiatowy podinspektor Grzegorz Kurek złożył odchodzącym na emeryturę funkcjonariuszom słowa podziękowania za zaangażowanie, profesjonalizm podczas pełnienia długoletniej służby, realizację obowiązków na najwyższym poziomie oraz wkład pracy na zajmowanych stanowiskach. Do podziękowań przyłączyli się również policjanci oraz pracownicy policji.

Pożegnali odchodzących na emeryturę wieluńskich policjantów

Aspirant sztabowy Tomasz Kopera jest absolwentem Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie. Do służby w Policji został przyjęty 20 maja 1998 roku. Od początku swojej przygody z mundurem policyjnym związany był z Komendą Powiatową Policji w Wieluniu, gdzie przepracował ponad 25 lat. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał najpierw w Wydziale Prewencji w Ogniwie Parolowo- Interwencyjnym, następnie w 2003 roku pełnił służbę w Komisariacie Policji w Osjakowie, a następnie na Posterunku Policji w Pątnowie z siedzibą w Dzietrznikach w służbie kryminalnej. W 2011 roku wrócił do Wydziału Prewencji wieluńskiej jednostki gdzie pracował w Ogniwie Patrolowo- Interwencyjnym, następnie w Zespole do Spraw Organizacji Służby i Zarządzania Kryzysowego. Od 2017 roku pełnił funkcję zastępcy dyżurnego.

Aspirant sztabowy Michał Zawadzki do służby w Policji został przyjęty 20 maja 2000 roku. Od samego początku był związany z wieluńską jednostką policji, gdzie przepracował ponad 23 lata. Przez całą swoją drogę zawodową zdobywał policyjne doświadczenie pracując w Wydziale Prewencji w Ogniwie Patrolowo- Interwencyjny, w latach 2009 – 2017 był przewodnikiem psa służbowego. Dalej swoje umiejętności doskonalił w Wydziale Ruchu Drogowego wieluńskiej komendy.

Naszym emerytom życzymy wszelkiej pomyślności na nowym etapie życia- przekazuje Katarzyna Grela, rzecznik KPP w Wieluniu.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Uwaga na chińskie platformy zakupowe

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na wielun.naszemiasto.pl Nasze Miasto