Uczniowie ZS nr 1 w Wieluniu zajęli III miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach w tenisie stołowym

21 marca w Zelowie odbył się Finał Mistrzostw Województwa Łódzkiego szkół ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym w ramach Licealiady 2015/16

Startowało 12 drużyn - mistrzowie i wicemistrzowie rejonu.

Nasz rejon reprezentowali: ZS Nr1 w Wieluniu i I LO Łask. Drużyny startowały w 4 grupach. Wieluń rozlosowany został do dwóch mistrzów powiatu XXVI LO Łódź i ZS Nr 1 Zgierz.

ZS Nr 1 z Wielunia po ciężkiej rywalizacji wyszedł z pierwszego miejsca w grupie.
4 zwycięzców grup rozegrało mecze każdy z każdym ZS Nr 1 z Wielunia ostatecznie zajął III miejsce w województwie.