Sukces uczennic I LO. Wygrały zawody rejonowe w pływaniu w ramach Licealiady

Sztafeta dziewcząt z I LO w Wieluniu wygrała zawody rejonowe Licealiady w pływaniu a drugie miejsce w kategorii chłopców zajęli ich koledzy z tej samej szkoły. Zmagania odbyły się 13 listopada w Sieradzu . Obie reprezentacje powalczą w finale wojewódzkim pływackich sztafet. Walkę o medale zaplanowano na 19 listopada w Ozorkowie. Opiekunem sztafet z I LO jest Tomasz Golański.

W zawodach rejonowych startowały też reprezentacje z ZS nr 1, dziewczęta zajęły 3 miejsce a chłopcy 5.

Reprezentacja zwycięskiej sztafety dziewcząt I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Wieluniu :