Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Społeczność Zespołu Szkół Specjalnych w Wieluniu na przestrzeni ponad 10 lat

Natalia Ptak
Natalia Ptak
Począwszy od Dnia Pluszowego Misia obchodzonego w Zespole Szkół Specjalnych w Wieluniu w 2012 roku, aż po dzisiejszy dzień. Tak na przestrzeni lat zmieniali się uczniowie, placówka i kadra ZSS w Wieluniu. Zobaczcie, jak oni dorastali i się zmieniali. Niektóre z tych zdjęć to prawdziwe perełki. Wzruszają, cieszą, zachęcają do refleksji. Koniecznie zobaczcie te fotograficzne wspomnienia.

ZSS w Wieluniu na przestrzeni ponad 10 lat

Począwszy od Dnia Misia w 2012 roku, poprzez ciekawe wycieczki, obozy, kolonie, kolejne rozpoczęcia i zakończenia roku, uroczystości szkolne, konkursy i wiele innych. Zobaczcie jak na przestrzeni lat wyglądało życie społeczności szkolnej w Zespołu Szkół Specjalnych w Wieluniu. Część uczniów opuściła już mury szkoły. Wciąż jednak nie brakuje uczniów, których rozwój możemy obserwować i podziwiać kolejne umiejętności i doświadczenie, które prezentują nam na licznie organizowanych każdego roku wydarzeniach kulturalnych czy sportowych.

Społeczność Zespołu Szkół Specjalnych w Wieluniu na przestrz...

Zespół Szkół Specjalnych to nie tylko szkolne mury, ale przede wszystkim kadra i przyjaciele szkoły, którzy przez lata wspierają placówkę i jej podopiecznych. To tutaj dzieci nabierają pewności siebie, uczą odnajdywania się w najróżniejszych sytuacjach, a także poznają trudy życia i uczą się radzenia z codziennymi zadaniami.

Zespół Szkół Specjalnych to także placówka wyposażona w nowoczesny sprzęt wychodzący naprzeciw oczekiwaniom dzieci i nauczycieli. Dzięki nowoczesnej technologii szkoła jest w stanie edukować uczniów z najróżniejszymi potrzebami.

Misja szkoły

Szkoła dąży do rozwoju ucznia na miarę jego możliwości i przygotowuje do samodzielnego życia w społeczeństwie. Najwyższym dobrem naszej szkoły jest Uczeń. Szkoła przygotowuje go do aktywnego i świadomego funkcjonowania we współczesnym świecie, kierując się wartościami takimi jak: dobro, miłość, uczciwość, odpowiedzialność. W celu dobrego przygotowania młodego człowieka do samodzielnego funkcjonowania we współczesnym świecie, proces wychowania, nauczania i opieki organizujemy tak, aby: ,,ucząc i wychowując nie zgubić człowieka". Naszym zadaniem jest wychowanie absolwenta o wszechstronnie wykształconej osobowości i umiejętnościach takich, które zapewnią mu odpowiednie miejsce w otaczającym świecie.

od 7 lat
Wideo

Nasze Miasto - Restauracja Muzealna

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na wielun.naszemiasto.pl Nasze Miasto