Siatkarz Wieluń-Wifama Łódź 3:2 [ZDJĘCIA]

ryb
Siatkarz Wieluń pokonał we własnej hali Wifamę Łódź 3:2 w dziewiątej serii spotkań trzeciej ligi

Pierwszy set nie wróżył niczego dobrego. Goście z Łodzi prezentowali się znacznie lepiej i pewnie wygrali do 18. W kolejnych partiach to jednak gospodarze rozdawali karty. Ożywienie w grze Siatkarza wnieśli zmiennicy, szczególnie atakujący Łukasz Bogacz, na którego blokujący Wifamy nie mogli znaleźć sposobu. Goście nie zamierzali jednak wyjeżdżać z Wielunia bez zdobyczy punktowej. W czwartej partii szybko uciekli rywalom na kilka punktów i nie oddali prowadzenia do końca seta, choć podopieczni trenera Zbigniewa Gajdy ambitnie starali się poprawić niekorzystny wynik. Tie-break był wyrównany do zmiany stron, kiedy Siatkarz prowadził 8:6. Wtedy w grze gości nastąpiło załamanie, a wielunianie nakręcali się z każdą kolejną akcją. Wynik 15:8 najlepiej oddaje przebieg końcówki spotkania.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani