Sensacyjne wyniki w play off Wieluńskiej Ligi Siatkówki [ZDJĘCIA]

Dwie najlepsze drużyny sezonu zasadniczego przegrały pierwsze mecze fazy play off o mistrzostwo Wieluńskiej Ligi Siatkówki. Bez niespodzianek nie obyło się także w meczach o miejsca 5-8

Bezkonkurencyjny w rundzie zasadniczej Foto Damian przegrał 2:3 z Ireksem Skomlin, choć prowadził już 2:0 i miał piłki meczowe! Wynik jest tym bardziej sensacyjny, że Irex musiał sobie radzić bez swojego kapitana Damiana Fojtara.

Osłabiony w pierwszym meczu półfinałowym zagrał także Martex Dzietrzkowice, który w fazie zasadniczej zajął drugie miejsce. Oknobud wygrał w trzech setach.

Pokonana schodziła też z parkietu ekipa Lobo Tom-Chłód, która do ostatniej kolejki walczyła o miejsce w pierwszej czwórce. Faworyt gier o miejsca 5-8 poległ z Margo Pątnów 1:3. Dla Pątnowa to pierwsza wygrana od listopada ub. r. Starcie Papier Serwis Lubax z Budowlanymi FHU Stępień rozstrzygnął tie break. Lepsi okazali ci pierwsi.

Rewanże rozegrane zostaną w sobotę 23 lutego. W przypadku, gdy pokonana dziś drużyna za tydzień zwycięży, o wszystkim rozstrzygnie złoty set.