Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Niesamowicie poruszające spotkanie wigilijne w Ośrodku w Gromadzicach

Natalia Ptak
Natalia Ptak
O oświetlenie i muzykę zadbał Włodzimierz Jadwiszczak a film oraz zdjęcia Grzegorz Porucznik (PIXEL STUDIO)
O oświetlenie i muzykę zadbał Włodzimierz Jadwiszczak a film oraz zdjęcia Grzegorz Porucznik (PIXEL STUDIO) Grzegorz Porucznik (PIXEL STUDIO)
Był uśmiech, łzy wzruszenia i płynące prosto z głębi serca życzenia. W Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym w Gromadzicach zorganizowane zostało spotkanie wigilijne. Po pięknej części artystycznej dzieci, młodzież, wychowawcy i zaproszeni goście zasiedli do wspólnego stołu.

Spotkanie wigilijne w Ośrodku w Gromadzicach

ZOBACZ WZRUSZAJĄCE WIDEO Z WIGILII W OŚRODKU produkcja Grzegorz Porucznik (PIXEL STUDIO)

emisja bez ograniczeń wiekowych

W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Gromadzicach zorganizowane zostało spotkanie wigilijne. Dzieci i młodzież pod czujnym okiem wychowawców przygotowali piękne przedstawienie. Następnie popłynęły świąteczne życzenia.

Również chciałbym złożyć wam życzenia. Ale zanim tego dokonam, muszę powiedzieć o tym, że dzisiaj w Gromadzicach po raz kolejny się wzruszyłem. Cieszę się bardzo, że tradycja sprzed lat wróciła tutaj do naszej placówki, jaką jest Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy. Życzę wam, zgodnie z hasłem dzisiejszego wieczoru, aby każdy spojrzał na siebie wewnątrz i zauważył tą czystą miłość dzieciątka. Życzę państwu, abyśmy się wzajemnie szanowali. Pracownikom i pani dyrektor życzę tego, aby jednostka podążała w dobrym kierunku, aby się rozwijała. A my dołożymy, jako powiat wieluński, jako organ prowadzący tą placówkę, wszelkich starań, aby tak się stało. Wszystkiego wszystkiego dobrego dla państwa- składał życzenia Marek Kieler, starosta wieluński.

Po wspólnym kolędowaniu wszyscy zasiedli do świątecznego stołu. O oświetlenie i muzykę zadbał Włodzimierz Jadwiszczak, a film oraz zdjęcia Grzegorz Porucznik (PIXEL STUDIO)

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na wielun.naszemiasto.pl Nasze Miasto