Foto Damian wygrywa z Oknobudem w finale Wieluńskiej Ligi Siatkówki

Drużyna Foto Damian Hatshepsut Lexon pokonała Oknobud w pierwszym meczu finałowym Wieluńskiej Ligi Siatkówki Body Art

Mecz rozstrzygnął się w tie-breaku, w którym Oknobud miał niewiele do powiedzenia. Zawodnicy trzeciej ekipy sezonu zasadniczego nie ustrzegli się w tej partii prostych błędów. Skrzętnie wykorzystywali to rywale, którym wychodziło niemal wszystko. Foto Damian wygrał seta 15:8.

Bardziej zacięty był tie-break w rozgrywanym równolegle meczu o trzecie miejsce pomiędzy Irex Skomlin i Martex Dzietrzkowice. Zwyciężyli ci pierwsi.

W meczu o piąte miejsce ekipa Lobo Tom-Chłód ograła Papier Serwis Lubax w trzech setach. Z kolei w meczu o siódmą lokatę Budowlani FHU Stępień pokonali Margo Pątnów 3:1.

Rewanże rozegrane zostaną w sobotę 2 marca. W tym dniu przewidziano także konkursy "Precyzyjna zagrywka" oraz "Gwóźdź programu". Oficjalne zakończenie z wręczeniem nagród odbędzie się o godz. 20.