WKS Wieluń zremisował z Ursusem Warszawa [ZDJĘCIA]

WKS Wieluń rozpoczął sezon od remisu z Ursusem Warszawa
WKS Wieluń rozpoczął sezon od remisu z Ursusem Warszawa Zbyszek Rybczyński
W pierwszym meczu nowego sezonu III ligi łódzko-mazowieckiej WKS Wieluń zremisował przed własną publicznością z Ursusem Warszawa 1:1. Gola dla gospodarzy zdobył Dawid Przezak

Kibice obejrzeli niezłe, zacięte spotkanie na stadionie przy ul. Wojska Polskiego. W pierwszej połowie przeważał Ursus, swoje szanse miał też WKS, jednak do przerwy bramki nie padły. Do siatki trafił wprawdzie napastnik gospodarzy Dawid Przezak, ale sędzia odgwizdał spalonego. Druga część spotkania była już bardziej wyrównana. Na 20 minut przed końcem meczu prowadzenie objął Ursus Warszawa. WKS szybko zabrał się za odrabianie strat. Już trzy minuty po utracie gola mogło paść wyrównanie. Po strzale Tomasza Kazimierowicza bramkarz Ursusa sparował piłkę na poprzeczkę. Minęło kolejnych kilka minut i było już 1:1. Dogodną sytuację wykorzystał Dawid Przezak. Warto odnotować celne zmiany, których w drugiej połowie dokonał trener wielunian Szymon Lach. Karol Dudek i Paweł Dubiel wnieśli dużo ożywienia w grze ofensywnej gospodarzy. W drugiej kolejce WKS zmierzy się na wyjeździe z Zawiszą Rzgów.