MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
6 z 23
Przesuń zdjęcie palcem
OBOWIĄZKI:
sprzedaż paliw oraz innych towarów znajdujacych...

Praca w Wieluniu i okolicach. Najnowsze oferty Powiatowego Urzędu Pracy

OBOWIĄZKI: sprzedaż paliw oraz innych towarów znajdujacych sie na stacji paliw, pobieranie od klientów opłat na podstawie wystawionego paragonu fiskalnego bądź fv. WARUNKI PRACY: Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Miejsce pracy: Wieluń Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN KONTAKT: Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu Adres: Sieradzka 56A, 98-300 Wieluń, powiat: wieluński, woj: łódzkie