5 z 23
Przesuń zdjęcie palcem
OBOWIĄZKI:
Montowanie instalacji wentylacyjnych i...

Praca w Wieluniu i okolicach. Najnowsze oferty Powiatowego Urzędu Pracy

OBOWIĄZKI: Montowanie instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zgodnie z dokumentacją techniczną i zaleceniami nadzoru technicznego. Wbudowywanie urządzeń wprowadzających w ruch powietrze w układy instalacyjne. Montowanie kształtek i armatury. Wbudowywanie urządzeń pobierających i wyrzucających powietrze. Wbudowywanie w układy instalacyjne urządzeń służących do obróbki powietrza w układzie klimatyzacji. WARUNKI PRACY: Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: obsługa elektronarzędzi Miejsce pracy: Wieluń Rodzaj umowy: Nie dotyczy Wynagrodzenie brutto: 1 489 PLN KONTAKT: Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu Adres: Sieradzka 56A, 98-300 Wieluń, powiat: wieluński, woj: łódzkie