Nasza Loteria

Na ludową nutę i z wielkim przytupem. Udana biesiada w Konopnicy

Natalia Ptak
Natalia Ptak
Wideo
od 16 lat
Za nami udana impreza folklorystyczna połączona z jubileuszem 50- lecia powstania Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Konopnickiej. W Parku Starowiejskim w Konopnicy licznie przybyli mieszkańcy i goście mieli okazję podziwiać występy kapel i zespołów czy skorzystać ze smakołyków przygotowanych przez stoiska regionalne KGW.

W sobotę w Parku Starowiejskim w Konopnicy zorganizowana została impreza folklorystyczna połączona z jubileuszem 50- lecia powstania Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Konopnickiej. Uroczystość została zorganizowana dzięki dotacji z Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi oraz z Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.

Dzisiaj chciałabym wam życzyć, żebyście mieli siłę do dalszej pracy w zespole, żeby wasze występy były doceniane przez coraz to nowszą publiczność no i oczywiście, żeby było was coraz więcej. Za to, że jesteście, że mogę na was liczyć, oczywiście nie tylko w kwestiach zespołu. Dziękuję wam za to wszystko. Mam nadzieję, że wszystkie dzisiejsze życzenia skierowane do was, które usłyszycie po prostu się spełnią- zwróciła się do zespołu Anna Krześniak, dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Konopnicy.

Na ludową nutę i z wielkim przytupem. Udana biesiada w Konopnicy

Z życzeniami dla zespołu licznie przybywali zaproszeni goście, przedstawiciele lokalnych władz oraz kapele i zespoły ludowe. Przy dźwiękach muzyki i pięknej pogodzie licznie przybyli mieli okazję posilić się smakołykami przygotowanymi przez Koła Gospodyń Wiejskich. Były tradycyjne potrawy, przepyszne ciasta, a także orzeźwiające napoje.

od 16 lat

W Parku Starowiejskim nie zabrakło także atrakcji dla najmłodszych, a w powietrzu unosił się również zapach uwielbianej przez dzieci waty cukrowej i popcornu.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na wielun.naszemiasto.pl Nasze Miasto