Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Lututów: Wywalczyli złoty i srebrny medal

Daniel Sibiak
2 medale (1 złoty i 1srebrny) wywalczyli podczas XV Ogólnopolskiego Memoriału im. Mariana Ratkowskiego w warcabach 100-polowych 12 zawodników z powiatu wieruszowskiego /Lututów, Łubnice i Sokolniki/. W zawodach uczestniczyło 110 zawodników i zawodniczek z różnych klubów

W kategorii juniorów I miejsce zajął Arkadiusz Ślęzak 10 pkt , w kategorii seniorów II miejsce wywalczył Edward Perdek 10 pkt , w juniorach młodszych Grzegorz Siwik był 4 ,w kategorii młodziczek VII miejsce zajęła Estera Pazek.

W orlikach /do 10 lat/ Krystian Wiluś był 14, Szymon Wiluś uplasował się na 16 pozycji , a 6-o letni Samuel Pazek zajął 24 pozycję /tu startowało 30 ,,maluchów,, / .

Miłym zaskoczeniem był udział w zawodach Eugeniusza Książka /członek Zarządu Powiatu Wieruszowskiego/ , który w pięknym stylu wygrał 3 partie.

Międzynarodowy turniej PC BEST CUP 2012 w warcabach 100-polowych w dniach 15-18 listopada rozegrano także w Świnoujściu . W stawce 22 zawodników z 7 krajów uczestniczyło dwóch zawodników Ludowego Klubu Sportowego „Czarna Damka” Lututów. Przemysław Oderkiewicz zajął 10 miejsce zdobywając 7pkt , . Mariusz Ślęzak 14 miejsce także 7pkt