Kolejny sukces Artura Jasińskiego. Wieluński biegacz najlepszy w swojej kategorii w półmaratonie w Krakowie

Marcin Stadnicki
Archiwum Artura Jasińskiego
Wieluński biegacz Artur Jasiński po raz kolejny zaliczył dobry występ, tym razem w Krakowie. W Cracovia Półmaratonie Królewskim wywalczył 19 miejsce spośród 7,5 tys. zawodników, a w swojej kategorii wiekowej był najlepszy.

Artur Jasiński wystartował z powodzeniem w kolejnej biegowej imprezie. Wieluński biegacz w minioną niedzielę 8 października wziął udział w Cracovia Półmaratonie Królewskim, w którym wystartowało łącznie ponad 7,5 tys. biegaczy. Jasiński czasem 1.14.22 wywalczył 19 miejsce, ale w swojej kategorii wiekowej M40 był najlepszy.

Warto dodać, że w tej kategorii rywalizowało ponad 2 tys. 100 zawodników.

Przypominamy, że we wrześniu Artur Jasiński otrzymał Sportową Nagrodę Miasta Wielunia za swoje osiągnięcia. Biegacz w kwietniu bieżącego roku wywalczył tytuł drużynowego Mistrza Świata Masters w półmaratonie w Toruniu. Wcześniej, we wrześniu ubiegłego roku zdobył dwa tytuły Mistrza Polski Masters - w biegu na 10 km i półmaratonie w Piwnicznej Zdroju.

W naszej galerii znajdziecie kilka zdjęć wieluńskiego biegacza z półmaratonu w Krakowie.

Kolejny sukces Artura Jasińskiego. Wieluński biegacz najleps...