Zwycięstwo WKS 1957! Piłkarze z Wielunia wygrali w Strykowie 3:1

OPRAC.: ryb
W drugiej kolejce łódzkiej grupy IV ligi piłkarze WKS 1957 Wieluń wygrali wyjazdowy pojedynek ze Zjednoczonymi Stryków

Beniaminek IV ligi z Wielunia szybko pozbierał się po wysokiej porażce z rezerwami Widzewa Łódź. Na inaugurację sezonu WKS 1957 przegrał u siebie z łodzianami 1:6, by cztery później cieszyć się z wygranej w Strykowie ze Zjednoczonymi 3:1.

Mecz rozegrano w środę 10 sierpnia. Gospodarze pierwsi trafili do siatki w 33. minucie, ale jeszcze przed przerwą Wieluń był na prowadzeniu po golach Mikołaja Cyrusa i Kamila Mituły. Goście przypieczętowali zwycięstwo w 83. minucie, kiedy po raz drugi na listę strzelców wpisał się Cyrus.

Kolejne spotkanie WKS 1957 rozegra w najbliższą sobotę (13 sierpnia) w Wieluniu. Rywalem będzie Włókniarz Zelów, który po dwóch kolejkach zamyka czwartoligową tabelę. Początek meczu na stadionie przy ul. Wojska Polskiego o godz. 18.