Zobaczcie wieluńskie MEMY po meczu Polski z Czechami

Marcin Stadnicki
Fernando Santos debiutu w roli selekcjonera reprezentacji Polski nie zaliczy do udanych. Polacy przegrali z Czechami w pierwszym meczu eliminacji mistrzostw Europy po fatalnej grze. Zobaczcie memy o wczorajszym spotkaniu wykonane przez mieszkańca Wielunia.

Polska przegrała z Czechami 1 do 3 w pierwszym meczu eliminacji mistrzostw Europy. W zasadzie już w trzeciej minucie spotkania było "po meczu", bo Czesi prowadzili już 2:0.

Nie na to liczyli polscy kibice. Reprezentacja pod wodzą nowego, doświadczonego szkoleniowca jakim jest Fernando Santos miała pokazać nową jakość i lepszy niż dotąd styl. Tego na boisku widać nie było. Polacy byli bezradni i nawet honorowe trafienie Damiana Szymańskiego nie zmienia obrazu tego spotkania. Gol dla Polski padł w 87 minucie, kiedy Czesi prowadzili już trzy do zera.

Po meczu Internet tradycyjnie zalała fala memów. W naszej galerii znajdziecie kilka z nich wykonanych przez mieszkańca Wielunia. Więcej memów o meczu Czechy - Polska znajdziecie tutaj:

Porażka w meczu z Czechami nie sprawia, że awans do mistrzostw Europy specjalnie od reprezentacji Polski się oddala, na pewno jednak będzie trudno go wywalczyć przy takiej grze, jaką drużyna zaprezentowała w piątkowy wieczór w Pradze. Kolejny sprawdzian reprezentacja pod wodzą Fernando Santosa przejdzie już w poniedziałek w drugim meczu kwalifikacji, w którym zmierzy się z Albanią.