Zderzenie aut w Krzyworzece. Kierująca i dzieci trafili do szpitala na badania FOTO

ryb
39-letnią kobietę i dwoje dzieci w wieku 4 i 10 lat przewieziono do szpitala na badania w wyniku zderzenia aut w Krzyworzece

Wieluńscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem dwóch osobówek, do którego doszło 3 lutego w miejscowości Krzyworzeka, gm. Mokrsko. Służby powiadomiono kilkanaście minut po godz. 14.

Policjanci pracujący na miejsca zdarzenia ustalili, że jadąca renault 39-letnia kobieta zwolniła, żeby skręcić w prawo. Wtedy w tył renault uderzył 19-letni kierujący oplem.

- Na skutek zdarzenia 39-latka oraz dwójka podróżujących z nią dzieci w wieku 4 i 10 lat, trafili do szpitala na badania – mówi st. asp. Katarzyna Grela, rzecznik policji w Wieluniu.

Oboje kierowcy byli trzeźwi.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Pirat drogowy w Lublinie

Komentarze 1

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

W
Witold Duch
I znów prędkość...
Wróć na wielun.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie