Zacięte mecze w Wieluńskiej Lidze Siatkówki

Zbyszek Rybczyński
Sporo emocji było w 11. kolejce Wieluńskiej Ligi Siatkówki. Tie-break rozegrano w aż trzech spotkaniach

Najbardziej zacięty był pojedynek pomiędzy wiceliderem Marteksem Dzietrzkowice a ostatnim w tabeli Papierem Serwis Lubax. W piątym secie lepszy okazał się Lubax, który wygrał tę partię 20:18. Długo nie mógł się też skończyć czwarty set, w którym Martex poległ 28:30.

Dzietrzkowice utrzymały pozycję wicelidera, ale tyle samo punktów ma już Oknobud, który pokonał Margo Pątnów bez straty seta. Pięć punktów przewagi ma nad nimi Foto Damian. Lider ograł w pięciu setach Irex Skomlin. Tych ostatnich przeskoczyła w tabeli ekipa Lobo Tom-Chłód, która prowadziła już 2:0 z Budowlanymi, ale ostatecznie wygrała dopiero w tie-breaku.

Wyniki 11. kolejki Wieluńskiej Ligi Siatkówki Body Art:

Irex Skomlin - Foto Damian Hatshepsut Lexon 2-3 (26-24, 9-25, 25-21, 22-25, 13-15)

Papier Serwis Lubax - Martex Dzietrzkowice 3-2 (23-25, 25-21, 20-25, 30-28, 20-18)

Oknobud - Margo Pątnów 3-0 (25-23, 25-19, 30-28)

Lobo Tom-Chłód - Budowlani FHU Stępień 3-2 (25-17, 25-22, 20-25, 22-25, 15-10)

Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?