Wraz z uczniami konopnickiej podstawówki w wydarzeniu udział wzięli uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Wieluniu. Jak podkreślają organizatorzy warsztatów florystycznych, obcowanie z roślinami posiada właściwości terapeutyczne. Jest na to nawet termin medyczny - hortiterapia.
Pokazaliśmy naszym kolegom nową atrakcyjną formę wspólnego spędzania czasu. Rozładowanie emocji, ćwiczenia cierpliwości i poprawa koncentracji uwagi dały wspaniałe efekty w postaci wspaniałych prac stworzonych pod czujnym okiem pani Ani Woszczyk - podsumowują zajęcia uczestnicy z ZSS w Wieluniu.
Wspólne warsztaty florystyczne uczniów z Konopnicy i ZSS w Wieluniu
Uczniowie tworzyli "las w słoiku", a także świąteczne stroiki, które będą sprzedawane na świątecznym kiermaszu organizowanym przez Szkołę Podstawową w Konopnicy. Zajęciom, jak podkreślają uczestnicy, towarzyszyła miła, przedświąteczna atmosfera.
iPolitycznie - Czy słowa Stefańczuka o Wołyniu to przełom?
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na Twitterze!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Dzieje się w Polsce i na świecie – czytaj na i.pl
- Koniec federacji High League?! Polski rząd zablokował pieniądze federacji!
- Tyle trzeba zarabiać, żeby zaliczać się do osób zamożnych w Polsce
- Poważne zarzuty wobec lidera kultowego zespołu. Podał fance "tabletkę gwałtu"?
- „Szczena” wyjechał z Polski za chlebem? Wiemy, jak zarabia były „Chłopak do wzięcia”!