Wojewódzki finał mistrzostw szachowych w Wieluniu. Reprezentacja I LO tuż za podium

OPRAC.: ryb
Najlepsze szkolne drużyny szachowe z województwa łódzkiego rywalizowały w Wieluniu. Reprezentująca nasz powiat reprezentacja I LO uplasowała się tuż za podium

13 grudnia w Wieluniu odbył się Finał Mistrzostw Województwa Łódzkiego w szachach drużynowych w ramach Licealiady 2023/24. W turnieju zorganizowanym w siedzibie Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury i Sportu wzięło udział 12 najlepszych zespołów z naszego województwa.

Po bardzo długich i emocjonujących zawodach turniej wygrała reprezentacja Liceum Ogólnokształcącego im. B. Prusa ze Skierniewic. Nasz powiat reprezentowała drużyna z I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki, która zajęła 4 miejsce.

Reprezentacja I LO w Wieluniu: Hanna Cegiełka, Filip Kubiaczyk, Wiktor Łaniewski, Adam Słonina, Kinga Szafran, Szymon Wojtasik, opiekun drużyny - Mark Weaver.