WKS Wieluń przegrał z Lechią 1:2 [ZDJĘCIA]

ryb
WKS Wieluń przegrał u siebie z Lechią Tomaszów Mazowiecki 1:2 i spadł na 10. miejsce w tabeli III ligi łódzko-mazowieckiej

Nie udał się Andrzejowi Lewandowskiemu debiut w roli trenera seniorów WKS Wieluń przed własną publicznością. Gospodarze ulegli Lechii Tomaszów Mazowiecki, choć niewiele zabrakło, by wywalczyli jeden punkt. Goście do przerwy prowadzili już 2:0 po trafieniach Marcina Mireckiego w 31. i 42. minucie. Nadzieje wielunian na zdobycz punktową odżyły siedem minut po przerwie, kiedy celnym uderzeniem z woleja popisał się Sebastian Banaś. Do końca spotkania zawodnicy WKS próbowali różnymi sposobami wpakować piłkę do bramki po raz drugi. Gospodarzom nie można było odmówić ambicji i zaangażowania, zabrakło jednak jakości w ataku. Strzały na bramkę Lechii były albo zbyt słabe, albo niecelne. Było to czwarty kolejny mecz wielunian bez zwycięstwa. Za tydzień drużyna Andrzeja Lewandowskiego zmierzy się na wyjeździe z Żyradowianką Żyradów.