WKS Wieluń nie dał rady liderowi z Radomia [ZDJĘCIA]

Piłkarze WKS Wieluń nie zdołali wywalczyć choćby jednego punktu w starciu z liderem trzeciej ligi łódzko-mazowieckiej. Radomiak Radom wygrał 2:1

WKS przez prawie godzinę grał z przewagą jednego zawodnika (dwie żółte kartki dla gracza Radomiaka), jednak nawet osłabiony lider okazał się za mocny. Podopieczni trenera Marka Przybyła stracili obie bramki po strzałach głową – pierwszą już 2. minucie. Na początku drugiej połowy goście nie wykorzystali rzutu karnego odgwizdanego po zagraniu ręką przez Daniela Maczurka. Minutę po stracie drugiego gola (78.min.) do siatki radomian trafił Dawid Przezak, ale na więcej wielunian nie było stać. Podczas jednej z desperackich prób doprowadzenia do remisu obrońca WKS Łukasz Fornalczyk zbyt agresywnie potraktował rywala i po drugiej żółtej kartce musiał udać się do szatni.