WKS rozbił Wierzbicę. Pięć goli w siatce rywali!

ryb
Po dwa gole w Wierzbicy strzelili Mohamed Donzo...
Po dwa gole w Wierzbicy strzelili Mohamed Donzo... Zbyszek Rybczyński
W efektownym stylu piłkarze WKS-u odnieśli pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Wielunianie rozbili na wyjeździe Orła Wierzbica aż 5:1

WKS od początku spotkania ruszył do ataku i objął prowadzenie już w 4. minucie. Gola strzelił Mohamed Donzo. Po 11 minutach było już 2:0. Znów na listę strzelców wpisał się sprowadzony przed sezonem Gwinejczyk. Końcówka pierwszej połowy należała z kolei do Szymona Piotrowskiego, który trafił w 40. i 43. minucie.

Po przerwie wielunianie nie ograniczali się tylko do bronienia nader korzystnego wyniku. Po godzinie gry było już bowiem 5:0. Do siatki trafił Damian Dwornik. Gospodarze honorową bramkę strzelili w ostatniej minucie meczu. W całym spotkaniu piłkarze WKS-u oddali aż 16 strzałów, w tym 9 celnych.

Wygrana z Wierzbicą dała "czarno-czerwonych" pierwsze upragnione punkty po powrocie do trzeciej ligi. Za tydzień duża szansa na kolejne, bo rywalem WKS-u na stadionie przy ul. Wojska Polskiego będzie Włókniarz Zelów, który zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli.