SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
DZIEWCZĘTA
I m– Marta Jajczak - I LO Wieluń
II m – Milena Wróbel - ZS 1 Wieluń
III m– Paulina Rybczyńska - 1 LO Ostrzeszów
IV m – Beata Kurpet - ZS 1 Wieluń
V m – Dominika Strzelczyk - ZSP3 Bełchatów
VI m – Samanta Koprowska - KLO Wieluń
CHŁOPCY
I m – Maciej Krysiak - ZS 1 Wieluń
II m – Marcin Sztuka - II LO Wieluń
III m – Damian Skupiński - ZS 2 Wieluń
IV m – Jacek Mordalski - 1 LO Wieluń
V m – Łukasz Kurpet
VI m – Patryk Środa - ZS 2 Wieluń
SZKOŁY GIMNAZJALNE
DZIEWCZĘTA
I m – Nicola Pietroń - G. Kobyla Góra
II m – Edyta Nowak - G. Kobyla Góra
III m – Natalia Jarząbek - G. Mokrsko
IV m – Monika Kurpet - G. Mierzyce
V m – Katarzyna Jajczak - G. 1 Wieluń
VI m – Emilia Nowak - G. Kobyla Góra
CHŁOPCY
I m – Grzegorz Dworczyński - G. Mierzyce
II m – Błażej Patyk - G. Biała
III m – Kamil Gałęcki - G. Kobyla Góra
IV m – Rafał Zajączkowski - G. Konopnica
V m – Piotr Sobera - G. Czarnożyły
VI m – Szymon Modrzejewski - G. Czarnożyły
SZKOŁY PODSTAWOWE - KLASY IV-VI
DZIEWCZĘTA
I m – Maja Ogrodniczak - SP Osjaków
II m – Nicola Kostrzewa - SP Mokrsko
III m – Gabriela Szczecińska - SP Bieniądzice
IV m – Karolina Maruszewska - SP Osjaków
V m – Maja Rychlik - SP 4 Wieluń
VI m – Karolina Siuda - SP Osjaków
CHŁOPCY
I m – Przemysław Raducki - SP 2 Wieluń
II m – Dawid Zygmunt - SP Osjaków
III m – Krystian Obiegły - SP Konopnica
IV m – Marcin Nowak - SP Konopnica
V m – Jakub Kaczmarek - SP SK Kadłub
VI m – Wojciech Spychała - SP Ożarów
SZKOŁY PODSTAWOWE – KLASY I-III
DZIEWCZĘTA
I m – Zuzanna Ceglarska - SP Bieniądzice
II m – Anna Zieleniewska - SP 4 Wieluń
III m – Patrycja Antończyk - SP 4 Wieluń
IV m – Wiktoria Kępa - SP Osjaków
V m – Sandra Wzgarda - SP Ostrówek
VI m – Nicola Makos - SP Strugi
CHŁOPCY
I m – Hubert Majchrowski - SP 4 Wieluń
II m – Antoni Raszewski - SP 5 Wieluń
III m – Patryk Maruszewski - SP Osjaków
IV m – Dominik Góra - SP Konopnica
V m – Krystian Sztandera - SP 2 Wieluń
VI m – Mateusz Bednik - SP Bieniądzice
PRZEDSZKOLA
DZIEWCZĘTA
I m – Laura Szczepaniak P -. nr 4 Wieluń
II m – Maria Kurpet - P. Łaszew
III m – Nicola Kaśnicka - P. nr 3 Wieluń
IV m – Antonina Strózik - P. nr 3 Wieluń
V m – Katarzyna Gagatek - P. nr 3 Wieluń
VI m – Maja Szczepańska - P. Biała
CHŁOPCY
I m – Fabian Janus - P. nr 3 Wieluń
II m – Fabian Rzeppa - P. nr 3 Wieluń
III m – Marcel Gońda - P. nr 4 Wieluń
IV m – Maciej Madela - P. nr 3 Wieluń
V m – Miłosz Bednarek - P. nr 4 Wieluń
VI m – Kacper Maniak - P. nr 4 Wieluń
BIEG GŁÓWNY
KOBIETY
I m – Marta Jajczak – I LO Wieluń
II m – Dominika Włodarczyk – G. nr 1 Wieluń
III m – Strzelczyk Dominika – ZSP 3 Bełchatów
IV m – Milena Wróbel – ZS 1 Wieluń
V m – Magdalena Włodarczyk – Ostrówek
VI m – Katarzyna Jajczak – G. nr 1 Wieluń
MĘŻCZYŹNI
I m – Tomasz Juszczak – Ostrówek
II m – Kamil Magott – Wieluń
III m – Patryk Kusiak
IV m – Grzegorz Dworczyński – G. Mierzyce
V m – Michał Sztuka – 2 LO Wieluń
VI m – Grzegorz Stoparek – Wierzchlas
Więcej informacji w piątkowym wydaniu Dziennika Łódzkiego.
Fot: Paweł Olejnik
Strefa Biznesu: Rolnicy zapowiadają kolejne protesty, w nowej formie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?