Uczniowie I LO i ZS nr 1 awansowali do Mistrzostw Województwa Łódzkiego w tenisie stołowym

W dniach 09 i 10.03.2015 r. w Zduńskiej Woli odbyły się Półfinały Mistrzostw Województwa szkół ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców organizowanych w ramach Licealiady 2015/16.

W rywalizacji dziewcząt bezkonkurencyjne okazały się reprezentantki I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Wieluniu : Karolina Zając, Pochrzęst Klaudia i Radlińska Agnieszka pod opieką Aleksandry Marcinkowskiej, które wszystkie mecze wygrały 3:0 i zajęły 1 miejsce.

Dziewczęta z Zespołu Szkół nr 2 im. J.Długosza w Wieluniu : Gajewska Sylwia, Grajek Paulina i Pawlik Julia pod opieką Iwony Janeckiej zajęły 3 miejsce.

W kategorii chłopców 2 miejsce zajęli reprezentanci Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu : Paweł Kowalczyk, Bartłomiej Sobieraj i Hubert Polak i
ich opiekunem był Krzysztof Kacała.

Reprezentacje I LO i ZS1 awansowały do zawodów finałowych Mistrzostw Województwa

Tekst i foto: Dariusz Fitas