Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

"Serenadowy kącik zabaw" w Wieluńskim szpitalu? Trwa głosowanie

REDAKCJA STRONY ZDROWIA
Wieluński szpital ma szansę na nowoczesny kącik zabaw. Jest jedną z 20 placówek z całej Polski, które zakwalifikowały się do drugiego etapu akcji "Serenada dla dzieci". Aby kącik zabaw ufundowany przez Spółdzielczą Mleczarnię Spomlek powstał w wieluńskie lecznicy potrzebne są Wasze głosy. W naszej galerii zdjęć możecie zobaczyć jak wyglądają niektóre z kącików zabaw, które już powstały w innych placówkach.

Trwa akcja "Serenada dla dzieci". Do jej drugiego etapu zakwalifikowało się 20 szpitali z całej Polski. Są to placówki posiadające oddziały pediatryczne, gdzie planowane są nowoczesne kąciki zabaw w kolorach żółto-czarnych, ufundowane przez Spółdzielczą Mleczarnię Spomlek.

Nasza inicjatywa istnieje już od pięciu lat, rozwija się dynamicznie i przynosi radość najmłodszym pacjentom szpitali oraz przychodni zdrowia w całej Polsce. Zdajemy sobie sprawę z kluczowej roli takich miejsc w placówkach medycznych, dlatego naszym celem jest dotarcie do większości szpitali w kraju. Nasz projekt cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno ze strony personelu szpitalnego, dla którego dobro dzieci jest priorytetem, jak i lokalnych społeczności korzystających z usług medycznych. Każde otwarcie Serenadowego Kącika Zabaw to dla nas niezwykła satysfakcja, gdy widzimy radość w oczach pacjentów i uznanie personelu medycznego – podkreśla Paweł Gaca, Prezes SM Spomlek.

Spośród prawie 1500 zgłoszeń, Mleczarnia Spomlek wybrała 20 szpitali. Wśród nich znalazł się SP ZOZ w Wieluniu. Wśród biorących udział akcji placówek znalazł się szpital w Wieluniu. Jeśli chcecie, by kącik zabaw powstał w wieluńskim szpitalu zagłosujcie w konkursie. Głosować można od 1 do 17 grudnia na dedykowanej stronie internetowej akcji. LINK DO STRONY. Każda osoba może oddać jeden głos dziennie. Pięć szpitali, które zdobędą największą liczbę głosów, otrzyma Serenadowe Kąciki Zabaw. Są one kompleksowo wyposażone, oferują drewniane stoliczki, krzesełka, regały pełne zabawek, kolorowanki, kredki oraz wieże zabaw rozwijające motorykę dzieci.

Głosowanie jest darmowe, zajmuje tylko chwilę, a dzięki niemu możemy dostarczyć wiele radości maluchom przebywającym w szpitalu. Kąciki zabaw w trakcie choroby pozwalają dzieciom zapomnieć o trudnym czasie, jednocześnie dając rodzicom chwilę wytchnienia. Pandemia na pewien czas ograniczyła dostęp do szpitalnych świetlic i miejsc zabaw dla dzieci. Na szczęście teraz wszystko powraca, przywracając uśmiech na twarzach najmłodszych – mówi Aneta Mostowiec, Rzecznik Prasowy SM Spomlek.

Zobaczcie jak wyglądają kąciki zabaw, o które toczy się gra.

"Serenadowy kącik zabaw" w Wieluńskim szpitalu? Trwa głosowanie

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Opaska na depresję - to może być przełom!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: "Serenadowy kącik zabaw" w Wieluńskim szpitalu? Trwa głosowanie - Wieluń Nasze Miasto

Wróć na wielun.naszemiasto.pl Nasze Miasto