MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Rozstrzygnięto dwa konkursy na dyrektorów placówek prowadzonych przez powiat wieluński

Natalia Ptak
Natalia Ptak
Barbara Mazur, dotychczas pełniąca obowiązki dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego decyzją komisji konkursowej została wybrana na dyrektora tejże placówki. Również dotychczasowy dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego Zbigniew Wiśniewski będzie zarządzał szkołą przez kolejną kadencję.

Do konkursu na dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gromadzicach przystąpiły dwie kandydatki: dotychczas pełniąca obowiązki dyrektora Barbara Mazur oraz pracownik ośrodka Anna Krzemińska.

Komisja konkursowa wysłuchała kandydatki, zapoznała się z koncepcją i w głosowaniu podejmuje decyzję. Pani Barbara Mazur przekonała do siebie większą część komisji- komentuje Krzysztof Dziuba, wicestarosta i członek komisji konkursowej.

Barbarze Mazur powierzono stanowisko dyrektora do końca sierpnia 2028 roku.

Bez konkurencji natomiast ubiegał się o stanowisko dyrektora Zbigniew Wiśniewski. W tym przypadku komisja konkursowa była jednomyślna i Wiśniewskiemu stanowisko dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego powierzono do sierpnia 2029 roku.

Dyrektor z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie edukacji i zarządzania, przynosi ze sobą wizję i pasję, które z pewnością wprowadzą naszą szkołę w kolejny etap rozwoju. Jesteśmy przekonani, że jego zaangażowanie i profesjonalne podejście do edukacji będą miały pozytywny wpływ na społeczność szkolną. Cieszymy się na współpracę i wspólne osiąganie nowych sukcesów. Gratulujemy panu dyrektorowi i życzymy wielu nowych inspiracji- komentuje na szkolnym fanpejdżu społeczność I LO w Wieluniu.

od 7 lat
Wideo

Wybory na Litwie - Miażdżące zwycięstwo obecnego prezydenta

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na wielun.naszemiasto.pl Nasze Miasto