Reprezentacje ZS nr 1 i ZS nr 3 najlepsze w mistrzostwach powiatu w piłce ręcznej[FOTO]

Red.
Drużyna dziewcząt z Zespołu Szkół nr 1 i chłopców z Zespołu Szkół nr 3 w Wieluniu wywalczyły pierwsze miejsca w Mistrzostwach Powiatu Wieluńskiego w piłce ręcznej w ramach Licealiady 2019/2020.

Mistrzostwa rozegrano w środę i czwartek na hali WOSiR w Wieluniu. W kategorii dziewcząt w zawodach udział wzięło 6 drużyn. W finale reprezentantki Zespołu Szkół nr 1 pokonały drużynę I Liceum Ogólnokształcącego 6:3. Podium uzupełniły reprezentantki Zespołu Szkół nr 3.

W rywalizacji chłopców udział wzięło 5 zespołów. Najlepsi okazali się zawodnicy Zespołu Szkół nr 3, drugie miejsce, podobnie jak w kategorii dziewcząt wywalczyła drużyna I LO. Zdobywcy dwóch pierwszych miejsc w obu kategoriach będą reprezentować powiat wieluński w półfinałach Mistrzostw Województwa, które odbędą się w Wieluniu 21 i 22 listopada.