Redakcja naszemiasto.pl w województwie łódzkim - skontaktuj się z nami!

Daniel Sibiak
Daniel Sibiak
W serwisie naszemiasto.pl znajdziesz ciekawe wiadomości lokalne z ponad 500 miast i 16 regionów Polski, w tym z województwa łódzkiego. Właścicielem portali jest Grupa Polska Press, jeden z największych wydawców w Polsce, lider na rynku mediów regionalnych i lokalnych. Sprawdź, jak się skontaktować z redakcją naszemiasto.pl?

Nasi reporterzy działają we wszystkich miastach województwa łódzkiego. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Nie tylko dostarczamy informacji, ale także interweniujemy w Waszych sprawach.


CZEKAMY NA INFORMACJE OD WAS, ZDJĘCIA, FILMY

mail: lodzkie@polskapress.pl


Redakcja naszemiasto.pl - województwo łódzkie

MENEDŻER PORTALI NASZEMIASTO.PL w ŁÓDZKIEM

  • Daniel Sibiak
  • tel. 698 635 645
  • daniel.sibiak@polskapress.pl

Piotrków Trybunalski

  • ul. Narutowicza 84 lok. 5

  • 44 649-55-53
    Marek Obszarny, szef redakcji

  • tel. 502 499 169

  • marek.obszarny@polskapress.pl

  • Aleksandra Tyczyńska

  • a.tyczynska@dziennik.lodz.pl

  • Karolina Wojna

  • k.wojna@dziennik.lodz.pl

  • Dariusz Śmigielski

  • d.smigielski@dziennik.lodz.pl

Wieluń

  • ul. POW 1
  • 43 843 07 39
  • Daniel Sibiak, szef redakcji
  • tel. 698 635 645
  • daniel.sibiak@polskapress.pl
  • Zbigniew Rybczyński

  • tel. 698 635 673

  • z.rybczynski@dzienniklodzki.pll

  • Marcin Stadnicki

  • tel. 502 499 173

  • m.stadnicki@dzienniklodzki.pll

  • Natalia Ptak

  • tel. 502 499 151

  • natalia.ptak@polskapresspl

Bełchatów

  • Lecha i Marii Kaczyńskich 15
  • +48 44 633 12 22
  • Magdalena Buchalska, szef redakcji
  • tel. 502 499 168
  • m.buchalska@dziennik.lodz.pl

Tomaszów Mazowiecki

  • ul. Jerozolimska 6

  • +48 44 724 78 44

  • tomaszow@dziennik.lodz.pl

  • Beata Dobrzyńska, szef redakcji

  • tel. 698 635 633

  • b.dobrzynska@dziennik.lodz.pl

  • Dagmara Kubczak

  • d.kubczak@dziennik.lodz.pl

Skierniewice

  • Natalia Zwolińska, szef redakcji

  • n.zwolinska@dzienniklodzki.pll

  • Roman Bednarek

  • r.bednarek@dzienniklodzki.pl

Sieradz

  • ul. Rynek 3
  • Daniel Sibiak, szef redakcji
  • tel. 698 635 645
  • daniel.sibiak@polskapress.pl
  • Dariusz Piekarczyk

  • tel. 502 499 414

  • d.piekarczyk@dzienniklodzki.pl

  • Paweł Gołąb

  • pawel.golab@polskapress.pl

Poddębice, Uniejów

  • Paweł Gołąb
  • paweł.golab@polskapress.pll

Zduńska Wola

  • ul. Złotnickiego 6

  • 43 824 35 90

  • Daniel Sibiak, szef redakcji

  • tel. 698 635 645

  • daniel.sibiak@polskapress.pl

  • Agnieszka Olejniczak

  • tel. 502 499 167

  • a.olejniczak@dziennik.lodz.pll

Zduńska Wola, Łask

  • Jolanta Jeziorska
  • j.jeziorska@dzienniklodzki.pl

Zduńska Wola, Łask

  • Włodzimierz Rychliński
  • w.rychlinski@dzienniklodzki.pl

Radomsko

  • ul. Sierakowskiego 15

  • 44 685 15 35

  • Jacek Drożdż, szef redakcji

  • tel. 698 635 637

  • j.drozdz@dziennik.lodz.pl

  • Małgorzata Kulka

  • m.kulka@dzienniklodzki.pl

Łęczyca

  • ul. Kościuszki 22
  • 24 721 85 65
  • Joanna Kaźmierczak
  • tel. 502 499 178
  • j.kazmierczak@dziennik.lodz.pll

Łódź

  • ul. Skorupki 17/19
  • 42 66-59-100
  • Dariusz Matyjaszczyk
  • tel. 698 635 698
  • dariusz.matyjaszczyk@polskapress.pl

Lokalna reklama, marketing i ogłoszenia

  • Łódź, Natalia Kostrzewa, 509 664 825, natalia.kostrzewa@polskapress.pl
  • Bełchatów, Paulina Fraj, 502 499 406, paulina.fraj@polskapress.pl
  • Skierniewice, Jadwiga Nowacka-Jagodzka, 797 600 742, jadwiga.jagodzka@polskapress.pl
  • Skierniewice, Aleksandra Karczewska, 502 499 409, aleksandra.karczewska@polskapress.pl
  • Skierniewice, Karolina Sawicka, 797 600 744, karolina.sawicka@polskapress.pl
  • Piotrków Trybunalski, Tomaszów Maz., Radomsko: Anna Buda, 797 600 743, anna.buda@polskapress.pl
  • Sieradz, Anna Szymczak, 698 635 713, anna.szymczak@polskapress.pl
  • Zduńska Wola, Dorota Rychłowska, 502 499 143, dorota.rychlowska@polskapress.pl
  • Wieluń, Małgorzata Słupianek, 514 800 836, malgorzata.slupianek@polskapress.pl
  • Wieluń, Agnieszka Grajoszek, 502 499 413, agnieszka.grajoszek@polskapress.pl

REDAKTOR NACZELNY PORTALI NASZEMIASTO.PL

  • Maciej Gładysiewicz
  • tel. 697 770 201
  • maciej.gladysiewicz@polskapress.pl

Sekretarz redakcji naszemiasto.pl

  • Mariola Szczyrba
  • tel. 519 503 539
  • mariola.szczyrba@polskapress.pl

Wydawca centralny naszemiasto.pl

  • Sonia Tulczyńska-Starnawska
  • tel. 500 324 184
  • sonia.tulczynska@polskapress.pl

KOLPORTAŻ WYDANIA PRINT

  • Marcin Monik
  • marcin.monik@polskapress.pl

MARKETING

  • Przemysław Popowski
  • przemysław.popowski@polskapress.pl

BIURO REKLAMY

Team Leader

  • Ewa Badowicz
  • tel. 698 635 707
  • ewa.badowicz@polskapress.pl

Head Group Manager

  • Artur Mielcarek
  • tel. 502 499 945
  • artur.mielcarek@polskapress.pl

Pocovidowa łysina

Wideo

Materiał oryginalny: Redakcja naszemiasto.pl w województwie łódzkim - skontaktuj się z nami! - łódzkie Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie