2 z 43
Przesuń zdjęcie palcem
OBOWIĄZKI:
opieka psychologiczna dla uczniów kl. I-VIII...

Praca w Wieluniu, Sieradzu i okolicach. Zobacz oferty pobliskich Urzędów Pracy

OBOWIĄZKI: opieka psychologiczna dla uczniów kl. I-VIII szkoły podtsawowej WARUNKI PRACY: Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: psychologia Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne Miejsce pracy: Wieluń Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN KONTAKT: Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu Adres: Sieradzka 56A, 98-300 Wieluń, powiat: wieluński, woj: łódzkie