2 z 49
Przesuń zdjęcie palcem
OBOWIĄZKI:...

Praca w Wieluniu, Sieradzu i okolicach. Oferty Powiatowych Urzędów Pracy GRUDZIEŃ 2021

OBOWIĄZKI:
Obsługa kasy fiskalnej. Rozliczanie codziennego utargu. Obsługa klientów przy składaniu zamówienia i jego realizacji. Serwowanie dań podczas codziennej obsługi klientów oraz podczas przyjęć okolicznościowych. Obsługa urządzeń znajdujących się w bufecie lokalu. Dbanie o czystość w miejscu pracy. Dbanie o estetykę i czystość sali konsumpcyjnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:
komunikatywność, mile widziany kurs kelnera lub wykszt. gastronomiczne

Miejsce pracy:
Wieluń

Rodzaj umowy:
Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:
1 489 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu

Adres:
Sieradzka 56A, 98-300 Wieluń, powiat: wieluński, woj: łódzkie