Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów
2 z 45
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
OBOWIĄZKI:...

Praca w Wieluniu, Sieradzu i okolicach. Najnowsze oferty pracy w okolicznych Urzędach Pracy

OBOWIĄZKI:
sprzedaż paliw na stacji benzynowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:
podstawowa umiejętność obsługi kasy fiskalnej i komputera

Miejsce pracy:
Wieluń


Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:
od 2 800 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu


Adres:
Sieradzka 56A, 98-300 Wieluń, powiat: wieluński, woj: łódzkie

Zobacz również

Ten klub obejmie Szulczek? Rozmawiała z nim także Cracovia

Ten klub obejmie Szulczek? Rozmawiała z nim także Cracovia

Oto makijaż, który wyszczupla twarz. Przykłady na zdjęciach. To lepsze niż lifting!

Oto makijaż, który wyszczupla twarz. Przykłady na zdjęciach. To lepsze niż lifting!

Polecamy

Na tym zarabia Dagmara z „Królowych życia”. Część pieniędzy płynie zza granicy!

Na tym zarabia Dagmara z „Królowych życia”. Część pieniędzy płynie zza granicy!

Ta choroba może uderzyć jesienią. Atakuje już naszych sąsiadów

Ta choroba może uderzyć jesienią. Atakuje już naszych sąsiadów

Masz te dwa objawy? To znak, że pora na kolonoskopię. Śpiesz się, rak nie czeka

Masz te dwa objawy? To znak, że pora na kolonoskopię. Śpiesz się, rak nie czeka