MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
5 z 34
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
OBOWIĄZKI:
prace na budowie
WARUNKI PRACY:
Wymagania...

Praca w Wieluniu, Sieradzu i okolicach. Najnowsze oferty pracy- LUTY 2021

OBOWIĄZKI: prace na budowie WARUNKI PRACY: Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Miejsce pracy: Konopnica Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN KONTAKT: Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu Adres: Sieradzka 56A, 98-300 Wieluń, powiat: wieluński, woj: łódzkie

Zobacz również

Piłkarz Górnika zdobył bramkę, ale nie był zadowolony. Dał temu upust w wywiadzie

Piłkarz Górnika zdobył bramkę, ale nie był zadowolony. Dał temu upust w wywiadzie

Uwaga! Jest ostrzeżenie dla Wielkopolski. Może być gwałtownie

Uwaga! Jest ostrzeżenie dla Wielkopolski. Może być gwałtownie

Polecamy

Drogowy "recydywista" stracił prawo jazdy i dostał 5 tys. zł mandatu

Drogowy "recydywista" stracił prawo jazdy i dostał 5 tys. zł mandatu

Puszyste drożdżówki z truskawkami. Ten rarytas rozpływa się w ustach

Puszyste drożdżówki z truskawkami. Ten rarytas rozpływa się w ustach

Zdrowa i kolorowa sałatka z młodych ziemniaków. Najlepsza do grilla

Zdrowa i kolorowa sałatka z młodych ziemniaków. Najlepsza do grilla