Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów
4 z 26
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
OBOWIĄZKI:
sprzedaż paliw na stacji benzynowej
WARUNKI...

Praca w Wieluniu i okolicach. Zobacz najnowsze oferty lokalnych Urzędów Pracy

OBOWIĄZKI: sprzedaż paliw na stacji benzynowej WARUNKI PRACY: Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: Obsługa komputera Miejsce pracy: Wieluń Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN KONTAKT: Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu Adres: Sieradzka 56A, 98-300 Wieluń, powiat: wieluński, woj: łódzkie

Zobacz również

Otwarcie sezonu w Centrum Kato '24

Otwarcie sezonu w Centrum Kato '24

Motocykliści rozpoczęli w Tarnowie sezon 2024. Mamy zdjęcia

Motocykliści rozpoczęli w Tarnowie sezon 2024. Mamy zdjęcia

Polecamy

Patent włoskiej babci na zupę jarzynową. Jest pyszna i prosta do zrobienia

Patent włoskiej babci na zupę jarzynową. Jest pyszna i prosta do zrobienia

Z nim już zawsze będziesz wiedzieć ile wypić wody. Wykorzystaj kalkulator picia wody

Z nim już zawsze będziesz wiedzieć ile wypić wody. Wykorzystaj kalkulator picia wody

Używasz go zamiast kremu z filtrem? Narażasz się nawet na raka skóry

Używasz go zamiast kremu z filtrem? Narażasz się nawet na raka skóry