MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
6 z 25
Przesuń zdjęcie palcem
OBOWIĄZKI:...

Praca w Wieluniu i okolicach. Sprawdź najnowsze oferty zamieszczone na PUP

OBOWIĄZKI:
1. Szkolenie BHP i p. poż. 2. Zapoznanie z Regulaminem Pracy, przepisami prawa obowiązującymi u Organizatora, specyfiką pracy oraz asortymentem oferowanym przez sklep. 3. Przygotowywanie stanowiska pracy: - dbanie o wystrój sklepu i wystawy sklepowej, - utrzymanie czystości na stanowisku pracy. 4. Przyjmowanie dostaw towarów: - weryfikacja dostawy pod względem ilościowym i jakościowym przyjmowanego towaru z dokumentem dostawy, - odnotowanie niezgodności na dokumentach wewnętrznych. 5. Obsługa urządzeń sklepowych. 6. Obsługa kasy fiskalnej: - zapoznanie się z instrukcją obsługi, - rejestrowanie sprzedaży i wydruk paragonu fiskalnego, - pobieranie należności od klienta, - sporządzanie raportu fiskalnego.

WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Konopnica

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Sieradzka 56A, 98-300 Wieluń, powiat: wieluński, woj: łódzkie