MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
7 z 32
Przesuń zdjęcie palcem
OBOWIĄZKI:
Prace pomocnicze przy produkcji mebli...

Praca w Wieluniu i okolicach. Oferty Powiatowych Urzędów Pracy kwiecień 2021

OBOWIĄZKI: Prace pomocnicze przy produkcji mebli tapicerowanych . Przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ dbanie o mienie pracodawcy. WARUNKI PRACY: Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Miejsce pracy: Kuźnica Skakawska Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN KONTAKT: Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu Adres: Waryńskiego 15, 98-400 Wieruszów, powiat: wieruszowski, woj: łódzkie