5 z 32
Przesuń zdjęcie palcem
OBOWIĄZKI:
pakowanie wyrobót gotowych i przygotowywanie ich...

Praca w Wieluniu i okolicach. Oferty Powiatowych Urzędów Pracy kwiecień 2021

OBOWIĄZKI: pakowanie wyrobót gotowych i przygotowywanie ich do wysyłki, przyjmowanie i wydawanie towaru WARUNKI PRACY: Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: dokładność, skrupulatność, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole Miejsce pracy: Mokrsko Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN KONTAKT: Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu Adres: Sieradzka 56A, 98-300 Wieluń, powiat: wieluński, woj: łódzkie