Porażka WKS 1957 Wieluń ze Zjednoczonymi Stryków ZDJĘCIA

Zbigniew Rybczyński
Mecz WKS 1957 Wieluń - Zjednoczeni Stryków 03.05.2023
Mecz WKS 1957 Wieluń - Zjednoczeni Stryków 03.05.2023 Zbigniew Rybczyński
Nie może przełamać się WKS 1957 Wieluń w meczach na własnym boisku.

WKS 1957 przegrał ze Zjednoczonymi Stryków 2:3 w meczu rozegranym w środę 3 maja. Było to zaległe spotkanie Betcris IV ligi, które pierwotnie miało odbyć się w marcu.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 13. minucie po golu Igora Mikołajczyka, Stryków wyrównał w 34. Kolejne dwie bramki goście strzelili w 50. i 61. minucie. WKS odpowiedział trafieniem Kamila Wójcickiego z rzutu karnego w 66. min.

Wieluński zespół jeszcze nie wygrał meczu w rundzie rewanżowej na własnym boisku. Jedyny punkt wywalczył z Borutą Zgierz.

Bardzo dobrze WKS 1957 radzi sobie natomiast na innych boiskach. W kwietniu wygrał wszystkie trzy wyjazdowe pojedynki, dzięki czemu wciąż liczy się w grze o utrzymanie przed spadkiem do okręgówki.

Kolejny pojedynek ligowy drużyna prowadzona przez Romualda Solarka i Marka Nowaka również rozegra w Wieluniu. W sobotę 6 maja podejmie na stadionie przy ul. Wojska Polskiego Orkana Buczek, który zajmuje 8. miejsce w tabeli. Początek spotkania o godz. 17, wstęp bezpłatny.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani