Półfinały Mistrzostw Województwa Łódzkiego w pływaniu drużynowym. Drużyny z I LO i ZS nr 1 w Wieluniu w czołówce

Na Pływalni Krytej w Sieradzu odbyły się zawody Półfinałowe Mistrzostw Województwa Łódzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu drużynowym dziewcząt i chłopców.

W tym roku szkolnym zawody zostały rozegrane w nowej formule. Po rozegraniu sztafet pływackich na dystansie 6 x 50 metrów oraz konkurencjach indywidualnych na dystansie 50 metrów w czterech stylach: klasycznym, dowolnym, grzbietowym i motylkowym zsumowano punkty za sztafety i konkurencje indywidualne i dopiero wyłoniono zwycięskie ekipy.

W kategorii dziewcząt zespół z I Liceum Ogólnokształcącego zajął 2 miejsce a dziewczęta z Zespołu Szkół nr 1 zajęły 3 miejsce. W rywalizacji chłopców reprezentacja I Liceum Ogólnokształcącego w Wieluniu zajęła 3 miejsce a z Zespołu Szkół nr 1 - 4 miejsce.