Pewne zwycięstwo WKS-u na inaugurację wiosny [ZDJĘCIA]

WKS Wieluń pokonał 3:0 Orła Wierzbica w pierwszym po długiej zimowej przerwie meczu III ligi łódzko-mazowieckiej

Wynik oddaje to, co działo się na boisku. Wielunianie dominowali przez całe spotkanie i gdyby byli nieco bardziej skuteczni, mogli wygrać wyżej. Dogodnych okazji nie brakowało. Goście natomiast rzadko przedostawali się w okolice pola karnego WKS-u i nie stanowili większego zagrożenia dla bramkarza Krzysztofa Stodoły, który został sprowadzony w przerwie zimowej. W wyjściowej jedenastce pojawił się także inny z nowych nabytków WKS-u - napastnik Dawid Przezak.

Do przerwy gospodarze prowadzili 1:0 po bramce Tomasza Kazimierowicza. Ten sam zawodnik podwyższył wynik w 20 minucie drugiej części spotkania. Kropkę nad "i" postawił Łukasz Koper w doliczonym czasie gry. Cieszy nie tylko dobra forma WKS-u, ale także powrót do gry po kontuzji Karola Dudka. Miał on nawet świetną okazję wpisać się na listę strzelców, ale w sytuacji sam na sam trafił w słupek.