MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
5 z 24
Przesuń zdjęcie palcem
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się z pracą w oddziale przedszkolnym....

Oferty pracy w Wieluniu i okolicach. Zobacz najnowsze propozycje okolicznych Urzędów Pracy

OBOWIĄZKI: Zapoznanie się z pracą w oddziale przedszkolnym. Diagnozowanie i ocenianie rozwoju psychosomatycznego małego dziecka. Organizowanie i planowanie wszystkich typów zabaw. Planowanie i wykonywanie czynności pielęgnacyjnych u dzieci. Prowadzenie zajęć z dziećmi. Kształtowanie u dzieci pozytywnych przyzwyczajeń i nawyków oraz rozwijanie osobowości dziecka. WARUNKI PRACY: Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Miejsce pracy: Charłupia Wielka Rodzaj umowy: Nie dotyczy Wynagrodzenie brutto: 1 440 PLN KONTAKT: Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu Adres: Plac Wojewódzki 3, 98-200 Sieradz, powiat: sieradzki, woj: łódzkie Dane kontaktowe: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu Doradca Klienta [email protected] 438221143