4 z 31
Przesuń zdjęcie palcem
OBOWIĄZKI:
obsługa klienta, prace porządkowe, transportowe,...

Najnowsze oferty pracy w Wieluniu i okolicach. Zobacz, co oferują lokalne Urzędy Pracy LUTY 2021

OBOWIĄZKI: obsługa klienta, prace porządkowe, transportowe, obsługa kasy fiskalnej, wykonywanie poleceń przełożonego WARUNKI PRACY: Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Wymagania inne: dyspozycyjność-praca zmianowa Miejsce pracy: Raducki Folwark Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie brutto: do 2 800 PLN KONTAKT: Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu Adres: Sieradzka 56A, 98-300 Wieluń, powiat: wieluński, woj: łódzkie