Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów
2 z 31
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
OBOWIĄZKI:
prace na budowie
WARUNKI PRACY:
Wymagania...

Najnowsze oferty pracy w Wieluniu i okolicach. Zobacz, co oferują lokalne Urzędy Pracy LUTY 2021

OBOWIĄZKI: prace na budowie WARUNKI PRACY: Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Miejsce pracy: Konopnica Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN KONTAKT: Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu Adres: Sieradzka 56A, 98-300 Wieluń, powiat: wieluński, woj: łódzkie

Zobacz również

Uszkodzony most na osiedlu Swoły w Stalowej Woli już po naprawie [ZDJĘCIA]

NOWE
Uszkodzony most na osiedlu Swoły w Stalowej Woli już po naprawie [ZDJĘCIA]

Drift w Motoparku w Toruniu. Tak jeździ się w kontrolowanym poślizgu

Drift w Motoparku w Toruniu. Tak jeździ się w kontrolowanym poślizgu

Polecamy

Bunt polonistek i polonistów! Czara goryczy się przelała

PILNE
Bunt polonistek i polonistów! Czara goryczy się przelała

Jak zwiedzać Fort Delimara? Do tej pory turyści mogli oglądać ten zabytek z daleka

Jak zwiedzać Fort Delimara? Do tej pory turyści mogli oglądać ten zabytek z daleka

Prezes ORLEN S.A.: Grupa ORLEN będzie przewidywalna i przejrzysta

Prezes ORLEN S.A.: Grupa ORLEN będzie przewidywalna i przejrzysta