1 z 20
Przesuń zdjęcie palcem
Opis
Poszukiwani:

Elektrycy:

Zakres obowiązków:

wymiana...
fot. zdjęcie ilustracyjne

Najnowsze ofert pracy w Łódzkiem. W jakiej branży można sporo zarobić[STYCZEŃ 2021]

Pabianice, elektrycy, hydraulicy z językiem niemieckim: 12 000 - 13 000

Opis Poszukiwani: Elektrycy: Zakres obowiązków: wymiana starej instalacji na nową układanie instalacji Hydraulicy: Zakres obowiązków: układanie instalacji sanitarnych, grzewczych, odpływowych biały montaż Wymagania: doświadczenie na analogicznym stanowisku znajomość j. niemieckiego własne auto Oferujemy: stawkę 13€ na rękę (17-18€ brutto) • schludne kwatery (jednoosobowe pokoje) w pobliżu miejsca pracy opłacone przez naszą firmę • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony • ubezpieczenie zdrowotne w niemieckiej kasie chorych • premię świąteczną i urlopową • pomoc polskiego koordynatora • możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek LINK DO OGŁOSZENIA https://www.olx.pl/oferta/praca/poszukiwani-elektrycy-hydraulicy-z-jezykiem-niemieckim-CID4-IDIdIsp.html#fb0fe01af2