Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Łódzkie. Tożsamości tych osób nadal nie ustalono. Przestępstwa z lat 2016-2019

Natalia Ptak
Natalia Ptak
Więcej wizerunków znajdziecie w zakładce "Kto rozpoznaje" na lodzka.policja.gov.pl
Więcej wizerunków znajdziecie w zakładce "Kto rozpoznaje" na lodzka.policja.gov.pl
Te sprawy pomimo upływu lat nadal pozostają niewyjaśnione. Przestępcy, których nikt nie rozpoznaje, zwłoki, których nikt nie szuka. Łódzka policja publikuje wizerunki i prosi o pomoc. O przełom w wielu sprawach jednak trudno. Publikowane wizerunki dotyczą spraw z lat 2016-2019.

Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości

Tożsamość tych osób, pomimo publikacji zdjęć i opisu sytuacji, nie została ustalona. Przestępcy, których nikt nie rozpoznaje, zwłoki, których nikt nie szuka. Wśród opublikowanych wizerunków znajduje się wielu sprawców rozboju, złodziei czy innych przestępców. Publikowane wizerunki dotyczą spraw z lat 2016-2019.

Więcej wizerunków znajdziecie w zakładce "Kto rozpoznaje" na lodzka.policja.gov.pl

Łódzkie. Tożsamości tych osób nadal nie ustalono. Przestępst...

W ostatnim czasie udało się ustalić tożsamość kilku osób, nawet tych, którzy popełnili przestępstwa już jakiś czas temu. Nadal jednak mnóstwo spraw pozostaje nierozwiązanych.

Niestety, wśród bezkarnych przestępców, których tożsamość nie została ustalona często są sprawcy gwałtów, napastowania czy innej czynności seksualnej. Wyrządzili oni krzywdę, niestety wielokrotnie ofiarami są osoby nieletnie,i wciąż pozostają na wolności bez jakichkolwiek konsekwencji.

Wśród wizerunków pojawia się również sporo ujawnionych zwłok, których tożsamości nie udało się ustalić. Wielokrotnie to ofiary morderstw czy też innych sytuacji, które do tej pory pozostają tajemnicą. Pokancerowane twarze, poobijane ciała. Niektóre ze zdjęć są tak drastyczne, że aż ciężko je oglądać. Pomimo mijających lat, przełomu w sprawach nie ma. Aż ciężko uwierzyć, że tyle ujawnionych zwłok pozostaje bezimiennych. Nie mieli rodziny, przyjaciół ani znajomych? A może sprawy były zbyt mało nagłośnione? Rozpoznajesz którąś z osób na zdjęciach? Być może doczeka się ona nagrobku z nazwiskiem.
Więcej wizerunków znajdziecie Państwo na stronie Łódzkiej Policji w zakładce KTO ROZPOZNAJE

od 7 lat
Wideo

21 kwietnia II tura wyborów. Ciekawe pojedynki

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na wielun.naszemiasto.pl Nasze Miasto