Konkurs. Wygraj wejściówki do Terma Bania w Białce Tatrzańskiej

Materiał informacyjny PARK WODNY BANIA S.A.
Lubisz rysować i wymyślać chwytliwe hasła? Z ekologią jesteś za pan brat? Ten konkurs jest dla Ciebie! A do wygrania? Wejściówki do Termy Bania! Zadanie jest banalnie proste. Więc chwytaj za kredki, poćwicz język, a już niebawem będziesz mógł się zrelaksować w Białce Tatrzańskiej!

Relaks w harmonii z przyrodą? Ekologiczna Bania świetną przygodą! Właśnie takie hasło jest naszą myślą przewodnią w konkursie zorganizowanym wspólnie z Termą Bania. Jeżeli jeszcze nie byłeś w Białce Tatrzańskiej i nie korzystałeś z atrakcji term, nic straconego! W naszym konkursie możesz wygrać wejściówki na termy. A jest tam co robić! Do wybory są trzy niezależne strefy: relaksu, zabawy i saunarium. 14 basenowych niecek, zjeżdżalnie o łącznej długości ponad 300 metrów, gejzery, armatki wodne, jacuzzi, sztuczne fale… Wszystko to gwarantuje super relaks i wodną zabawę na najwyższym poziomie. Co ważne - atrakcje działają niezależnie od pogody i temperatury na dworze.

Zobacz, gdzie możesz spędzić czas:

Co zrobić, żeby wygrać vouchery do Termy Bania?

Wystarczy wymyślić i przesłać do nas kreatywne hasło z wykorzystaniem słów: Terma Bania, eko/ekologia, zabawa/relaks.
Dodatkowo, zgłoszenie można uzupełnić o zdjęcie (bez wizerunku osób fizycznych) ilustrujące hasło: Relaks w harmonii z przyrodą? Ekologiczna Bania świetną przygodą!

Czas trwania konkursu: 15-26.05.2023
Wyniki opublikujemy do 31.05.2023

Voucherami do Termy Bania nagrodzimy w sumie 9 osób:

  • wyłonimy 3 laureatów najbardziej kreatywnych haseł (miejsca I-III)  
  • dodatkowo przewidzieliśmy przyznanie 6 wyróżnień  

Vouchery z terminem ważności do 30.11.2023

Zgłoszenia należy wysłać do nas za pomocą poniższego formularza.

______________

KLIKNIJ I PRZEŚLIJ ZGŁOSZENIE

______________

Tam będziesz się bawił:

Terma Bania w Białce Tatrzańskiej
Terma Bania w Białce Tatrzańskiej

Terma Bania. Kompleks Terma Bania tworzą baseny rekreacyjne wewnętrzne i zewnętrzne, napełnione wodą termalną o temperaturze 34 - 38°C. Woda wykorzystywana w Termie Bania pozyskiwana jest z głębokości 2500 metrów, a jej początkowa temperatura to 78°C. Do basenów trafia po oddaniu części energii cieplnej, zachowując przy tym cenne mikroelementy.  Pomysł budowy kompleksu termalnego zrodził się w 2006 roku i od samego początku zakładał wpasowanie nowo powstałego obiektu w naturalne ukształtowanie terenu. Inwestorom zależało na unikalnym połączeniu nowoczesnego designu z elementami góralskiego folkloru, przy zachowaniu ekologicznych rozwiązań. Materiały wykorzystywane podczas budowy miały być naturalne: kamień, drewno – w większości występujące na Podhalu.

Komponując ofertę Termy Bania szczególnie dużo uwagi poświęcono najmłodszym. Rodzinom z dziećmi dedykowano jedną z części obiektu – Strefę Zabawy.  Dzieciaki mogą tu razem z rodzicami szaleć do woli, a miejsc do tego przeznaczonych nie brakuje. Uśmiechy nie znikają ani na chwilę z buź naszych najmłodszych gości, a rodzice wypoczywają o wiele lepiej wiedząc, że ich pociechy bawią się naprawdę doskonale.

Z kolei Strefa Relaksu to miejsce dla osób szukających odprężenia i ciszy, które pragną wypocząć w wyjątkowym górskim otoczeniu, z widokiem na przepiękną panoramę Tatr Wysokich. W tej strefie do użytku Gości oddano 2 baseny wewnętrzne, mające swoją kontynuację na zewnątrz, które napełniono wodą termalną o temperaturze od 34°C do 38°C.  
Saunarium to miejsce, gdzie filozofia saunowania łączy się z głęboką relaksacją i wyciszeniem. W saunach Termy Bania odzyskasz wewnętrzną harmonię i zbudujesz odporność. Skorzystaj z seansów i nocy saunowych - wyjątkowych wydarzeń przygotowanych i realizowanych z myślą o pełnym wykorzystaniu dobrodziejstw, jakie oferuje sauna.

__________

Partnerem Głównym konkursu jest:

Tu podaj tekst alternatywny

PARK WODNY BANIA S.A.
ul. Środkowa 181,
34-405 Białka Tatrzańska

__________

__________

Informacji o akcji udziela:
Monika Urban
[email protected]

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo

Materiał oryginalny: Konkurs. Wygraj wejściówki do Terma Bania w Białce Tatrzańskiej - Kraków Nasze Miasto

Wróć na wielun.naszemiasto.pl Nasze Miasto