Konkurs. Wygraj wejściówki do Terma Bania w Białce Tatrzańskiej [ZAKOŃCZONY][WYNIKI]

Materiał informacyjny PARK WODNY BANIA S.A.
Lubisz rysować i wymyślać chwytliwe hasła? Z ekologią jesteś za pan brat? Ten konkurs jest dla Ciebie! A do wygrania? Wejściówki do Termy Bania! Zadanie jest banalnie proste. Więc chwytaj za kredki, poćwicz język, a już niebawem będziesz mógł się zrelaksować w Białce Tatrzańskiej!

Relaks w harmonii z przyrodą? Ekologiczna Bania świetną przygodą! Właśnie takie hasło jest naszą myślą przewodnią w konkursie zorganizowanym wspólnie z Termą Bania. Jeżeli jeszcze nie byłeś w Białce Tatrzańskiej i nie korzystałeś z atrakcji term, nic straconego! W naszym konkursie możesz wygrać wejściówki na termy. A jest tam co robić! Do wybory są trzy niezależne strefy: relaksu, zabawy i saunarium. 14 basenowych niecek, zjeżdżalnie o łącznej długości ponad 300 metrów, gejzery, armatki wodne, jacuzzi, sztuczne fale… Wszystko to gwarantuje super relaks i wodną zabawę na najwyższym poziomie. Co ważne - atrakcje działają niezależnie od pogody i temperatury na dworze.

Zobacz, gdzie możesz spędzić czas:

Co zrobić, żeby wygrać vouchery do Termy Bania?

Wystarczy wymyślić i przesłać do nas kreatywne hasło z wykorzystaniem słów: Terma Bania, eko/ekologia, zabawa/relaks.
Dodatkowo, zgłoszenie można uzupełnić o zdjęcie (bez wizerunku osób fizycznych) ilustrujące hasło: Relaks w harmonii z przyrodą? Ekologiczna Bania świetną przygodą!

Czas trwania konkursu: 15-26.05.2023 KONKURS ZAKOŃCZONY.
Wyniki opublikujemy do 31.05.2023

Voucherami do Termy Bania nagrodzimy w sumie 6 osób:

 • wyłonimy 3 laureatów najbardziej kreatywnych haseł (miejsca I-III)  
 • dodatkowo przewidzieliśmy przyznanie 6 wyróżnień  

Vouchery z terminem ważności do 30.11.2023

KONKURS ZAKOŃCZONY.

Otrzymaliśmy ogromną ilość zgłoszeń, za wszystkie bardzo dziękujemy!

WYNIKI:

 • miejsce I - Pani Dominka Kogut  
 • miejsce II - Pan Marcin Wojtaszek  
 • miejsce III - Pani Karolina Szwed  

WYRÓŻNIENIA:

 • I - Pani Weronika Tomczak  
 • II - Pani Karolina Ordon  
 • III - Pani Anna Juraszek  
 • IV - Pani Barbara Chojnowska  
 • V - Pan Piotr Thiel  
 • VI - Pani Klaudia Bajak  

TUTAJ TREŚĆ NAGRODZONYCH PRAC
Z laureatami skontaktujemy się indywidualnie. Zapraszamy do śledzenia kolejnych konkursów.

Tam będziesz się bawił:

Terma Bania w Białce Tatrzańskiej
Terma Bania w Białce Tatrzańskiej

Terma Bania. Kompleks Terma Bania tworzą baseny rekreacyjne wewnętrzne i zewnętrzne, napełnione wodą termalną o temperaturze 34 - 38°C. Woda wykorzystywana w Termie Bania pozyskiwana jest z głębokości 2500 metrów, a jej początkowa temperatura to 78°C. Do basenów trafia po oddaniu części energii cieplnej, zachowując przy tym cenne mikroelementy.  Pomysł budowy kompleksu termalnego zrodził się w 2006 roku i od samego początku zakładał wpasowanie nowo powstałego obiektu w naturalne ukształtowanie terenu. Inwestorom zależało na unikalnym połączeniu nowoczesnego designu z elementami góralskiego folkloru, przy zachowaniu ekologicznych rozwiązań. Materiały wykorzystywane podczas budowy miały być naturalne: kamień, drewno – w większości występujące na Podhalu.

Komponując ofertę Termy Bania szczególnie dużo uwagi poświęcono najmłodszym. Rodzinom z dziećmi dedykowano jedną z części obiektu – Strefę Zabawy.  Dzieciaki mogą tu razem z rodzicami szaleć do woli, a miejsc do tego przeznaczonych nie brakuje. Uśmiechy nie znikają ani na chwilę z buź naszych najmłodszych gości, a rodzice wypoczywają o wiele lepiej wiedząc, że ich pociechy bawią się naprawdę doskonale.

Z kolei Strefa Relaksu to miejsce dla osób szukających odprężenia i ciszy, które pragną wypocząć w wyjątkowym górskim otoczeniu, z widokiem na przepiękną panoramę Tatr Wysokich. W tej strefie do użytku Gości oddano 2 baseny wewnętrzne, mające swoją kontynuację na zewnątrz, które napełniono wodą termalną o temperaturze od 34°C do 38°C.  
Saunarium to miejsce, gdzie filozofia saunowania łączy się z głęboką relaksacją i wyciszeniem. W saunach Termy Bania odzyskasz wewnętrzną harmonię i zbudujesz odporność. Skorzystaj z seansów i nocy saunowych - wyjątkowych wydarzeń przygotowanych i realizowanych z myślą o pełnym wykorzystaniu dobrodziejstw, jakie oferuje sauna.

Bania jest EKO!

Kiedy w Termie Bania został położony nacisk na ekologię? Już na samym początku. Architektura obiektu wskazuje na intensywny związek Termy ze środowiskiem. Zielony dach termy, który porastają rozchodniki, macierzanka i inne zioła ma przypominać podhalańskie pagórki. Obiekt wykończono przy użyciu materiałów naturalnych takich jak kamień i drewno. 
Terma Bania zasilana jest wodą termalną wydobywaną z głębokości 2500 metrów, jej temperatura przy wydobyciu wynosi 78 stopni Celsjusza. Po oddaniu części energii cieplnej trafia do basenów. Wody geotermalne są także wykorzystywane do ogrzewania obiektu oraz jego schładzania dzięki zamontowanym pompom ciepła. W obiekcie zadbano również o jak najmniejsze zużycie energii, to wszystko dzięki zastosowaniu wysoce izolacyjnych rozwiązań oraz nowoczesnych central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła.

Obecnie Terma Bania kładzie duży nacisk na eliminację opakowań jednorazowych, wprowadzono kubki wielokrotnego użytku i naczynia z poliwęglanu - te zobaczycie podczas wizyty w Termie Bania.

Duży nacisk kładzie się na segregację śmieci, w tym - wyodrębnia się nawet plastikowe zakrętki. Te trafiają do fundacji, które wymieniają je na sprzęt rehabilitacyjny dla niepełnosprawnych dzieci. 

__________

Partnerem Głównym konkursu jest:

Tu podaj tekst alternatywny

PARK WODNY BANIA S.A.
ul. Środkowa 181,
34-405 Białka Tatrzańska

__________

__________

Informacji o akcji udziela:
Monika Urban
[email protected]

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo

Materiał oryginalny: Konkurs. Wygraj wejściówki do Terma Bania w Białce Tatrzańskiej [ZAKOŃCZONY][WYNIKI] - Gazeta Krakowska

Wróć na wielun.naszemiasto.pl Nasze Miasto