Kadetki Siatkarza Wieluń zajęły 2.miejsce w Noworocznym Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt w Szczercowie

W pierwszym meczu wielunianki wygrały z juniorkami Czarnych Szczerców 2 : 1, następnie przegrały 1 : 2 z juniorkami Fuks Sulejów i wygrały 2 : 0 z Libero Pajęczno. W klasyfikacji końcowej turnieju uplasowały się tuż za juniorkami ze Szczercowa gorszą różnicą setów. Najlepszą Zawodniczką Turnieju w drużynie wybrano Monikę Janecką.

Od 23.01.2016r. kadetki Siatkarza rozpoczną w Łodzi walkę w turniejach półfinałowych Mistrzostw Województwa Łódzkiego do których zakwalifikowały się zajmując 2 miejsce w rozgrywkach ligowych.

Tekst i foto: Dariusz Fitas