Gospodarze najlepsi w mistrzostwach powiatu w siatkówce

Szkoła Podstawowa w Ostrówku zajęła 1 miejsce.
Szkoła Podstawowa w Ostrówku zajęła 1 miejsce. PMDKiS Wieluń

Szkoła Podstawowa im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Ostrówku była gospodarzem Mistrzostw Powiatu Wieluńskiego w Piłce Siatkowej Chłopców w ramach IMS 2018-2019. W turnieju udział wzięły reprezentacje 9 szkół. Eliminacje do finału powiatowego rozgrywano w 4 grupach, w których szkoły grały systemem "każdy z każdym". Najlepsi okazali się gospodarze. Drużyna z Ostrówka pokonała wszystkie zespoły. Drugie miejsce zajęli reprezentanci Szkoły Podstawowej w Mierzycach. Ostatnie miejsce na podium zajęli zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Wieluniu.

Organizatorami mistrzostw byli: Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieluniu, Szkoła Podstawowa w Ostrówku i Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu.

Skład zwycięskiej drużyny z Ostrówka: Dominik Rudnicki, Filip Mikołajczyk, Kacper Mikołajczyk, Kacper Wójciak, Dawid Szwed, Bartłomiej Wzgarda, Filip Łukomski, Martin Zawada.
Opiekun: Damian Fojtar

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0