Dominika Włodarczyk z 11 miejscem Mistrzostw Świata w kategorii U23

Red.
W tym roku Dominika Włodarczyk wywalczyła już mistrzostwo Polski w kolarstwie przełajowym. MLKS Wieluń
Wychowanka klubu MLKS Wieluń, pochodząca z Okalewa Dominika Włodarczyk doskonale poradziła sobie na kolarskich Mistrzostwach Świata w Australii. W kategorii wiekowej U23 zajęła 11 miejsce. Na metę dotarła jako druga z Polek. Dominika Włodarczyk ma już na koncie sporo sukcesów krajowych (w naszej galerii znajdziecie zdjęcia z kilku z nich). Teraz dołożyła do tego doskonały występ na Mistrzostwach Świata.

Dominika Włodarczyk ma za sobą doskonały start na kolarskich Mistrzostwach Świata w australijskim Wollongong. Wychowanka MLKS Wieluń została 45. zawodniczką świata w kategorii Elita. W swojej kategorii wiekowej U23 wywalczyła 11 pozycję! Z reprezentantek Polski lepsza była Katarzyna Niewiadoma, która wywalczyła 8 miejsce.

Tak jak komentatorzy Eurosportu jesteśmy pewni, że kariera zawodnicza 21-letniej Dominiki bardzo dobrze się rozwija i będziemy świadkami jeszcze wielu sukcesów naszej wychowanki - komentuje na Facebooku sukces Dominiki klub MLKS Wieluń.